Responsive Reklam Alanı

 

Hard Disk Sentinel, bir veya birden çok hard disk kullanan bilgisayar kullanıcılarının hard disklerini görüntüleyerek analizler gerçekleştiren ve böylece sorunları bularak çözmenizde yardımcı olan bir program. Hem ücretli hem de ücretsiz versiyonları bulunan program sayesinde hard disklerinizi düzenli olarak kontrol edebiliyorsunuz.

Peki bu programı kullanmama ihtiyacım var mı diye düşünüyorsanız, çok standart ve günlük işleriniz için bilgisayar kullanımı gerçekleştiriyorsanız yok. Fakat biraz meraklı ve ilgili bir kullanıcıysanız programı kullanmanızda ekbette fayda var. Fakat özellikle birden fazla hard disk kullanan kullanıcıların, bu program daha çok işlerine yarayacaktır.

SSD ve HDD destekleyen program, hard diskinizde oluşabilecek olan sorunları engelleyerek disk üzerindeki verilerinizin güvenliğini sağlar. Yaptığı görüntüleme ve analiz işlemleri sonucunda, durumla ilgili detaylı raporlar sunan HD Sentinel, sorun olduğu zamanlarda çözebilmeniz için ipuçları vererek size yardımcı oluyor.

Bilgisayarınız açıkken arkaplanda çalışarak hard diskin doğru ve sorunsuz şekilde çalıştığını kontrol eden Hard Disk Sentinel’i hemen ücretsiz olarak indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

• – Hard Disk Sentinel Professional (HDSentinel) | UsersCloud – 41.7 MB

Responsive Reklam Alanı
Paylaşmak Güzeldir
Yazar
Yazar
medya maymunlarının; evrim ile bir ilgisinin olup olmadığı tartışılıyor...
Aeron v3.3.0 ● Premium Responsive Corporate Theme DriverPack Solution 2017 17.7.4
Bir yorum yazın
Siz de düşüncenizi belirtebilirsiniz.

istanbul escort