Responsive Reklam Alanı

WordPress olarak adlandırılan hazır sistem dünyanın en yaygın hazır sistemlerinden biridir.Kurumsal şirketler ve firmalar , bloglar hatta ki bazı alışveriş siteleri bile WordPress altyapısını kullanmaktadır.Çünkü WordPress’in en çekici özelliği sistematik ve yaygın bir sistem olmasıdır.Wordpress tabanlı blogunuz herhangi bir hata verdiğinde çözümünü rahatlıkla bulabilirsiniz.İşte ben de bu makalemde sizler için işleyeceğim.

Bu beyaz sayfa hatasıyla wordpress tabanlı sitenizin anasayfasında veya yönetici panelinde karşılaşabilirsiniz.Bu hatanın nedeni küçük kod hatalarıdır.Gelelim çözümlere.

  1. Eğer beyaz sayfa sorunu yaşıyorsanız bu yeni yüklediğiniz bir tema ile alakalı olabilir.Filezilla yardımıyla kullanmakta olduğunuz temayı FTP den silip yönetici panelinizden başka bir temaya geçin , büyük ihtimal sorun düzelecektir.
  2. Yine Filezilla yardımı ile “wp-config.php” yi açıp UTF-8 kaynaklı olarak değiştirin.Eğer zaten UTF-8 kaynaklıysa ANSI olarak değiştirin.Bu yöntem de sorunu çözmenize yardımcı olacaktır.
  3. WordPress beyaz sayfa hatası eklentiler yüzünden de meydana gelebilir.Filezilla yardımıyla “wp-content” klasörünüze girin ve “plugins” dosyasının adının başına 1 koyun.Yani şu şekil yapın : “1plugins“.Bu şekilde kullanmış olduğunuz tüm eklentileri devredışı bırakıyorsunuz.Eğer hata düzeldiyse klasörün adını yeniden “plugins” yapınız ve WordPress yönetici panelinizden teker teker tüm eklentileri devredışı bırakarak hangi eklentide sorun olduğunu keşfedebilirsiniz.,
  4. Eğer hala sorun devam ediyorsa ve elinizden bir şet gelmiyorsa wp-admin ve wp-includes klasörlerini yeniden hostunuza yükleyin ve tazeleyin.

Bu işlemleri yaptığınız takdirde sorununuz düzelecektir.Eğer hala düzelmediyse bir yerde sorun yaptınız demektir.Anlamadığınız bölümleri konu altından sorabilirsiniz.

Responsive Reklam Alanı
Paylaşmak Güzeldir
Yazar
Yazar
WordPress’i Optimize Etmek WordPress Seo İpuçları
Bir yorum yazın
Siz de düşüncenizi belirtebilirsiniz.

istanbul escort